+371 22013936

Mūsu filozofija un mērķi

FILOZOFIJA

​Mēdz teikt, ka sākotnēji uz mūsu planētas nebija ne tuksnešu, ne citu degradētu vietu, bet bija vienots neparasti skaists dārzs, saukts par Paradīzes vai Ēdenes dārzu.

​Tur kopā – vienotā ainavā auga gan augļus dodošie, gan krāšņuma augi, kas nodrošināja pamatus cilvēka veselīgai un laimīgai dzīvei, kā arī vispusīgai attīstībai.

​Mūsdienās dārza būtība lielā mērā tiek aizstāta ar veikalu, kur pārsvarā nopērkams ēdiens, kas piesārņots ar pesticīdiem, konservantiem, e-vielām utt. Ēdot šādu pārtiku mēs kaitējam savai veselībai un pašsajūtai, kas vēlāk no mums prasa nelietderīgus laika, enerģijas un finansiālus izdevumus, lai ārstētu radušās kaites.

​Labākais risinājums ir izaudzēt pašiem - tātad zināt, no kurienes ņemti stādi, sēkliņas; kādā vidē, augsnē audzis stāds un ar ko barots. Ēst augļus un dārzeņus pavisam svaigus - tikko noplūktus, kuru smarža, garša un uzturvērtība daudzkārt pārsniedz to, ko iegūstam no veikalā nopirktā!

​Papildus veselīgai ražai, jāgūst arī skaistuma baudījums acīm un iedvesma dvēselei. Tas iespējams veidojot stādījumus, kur augļaugi savienoti ar dekoratīvajiem - vienotā, skaistā ainavā.

​Tādējādi pilnīgi viss Jūsu dārzs var tapt par brīnumskaistu ar augļiem un dārzeņiem bagātu oāzi, kur valda savstarpējā saskaņa, veselība un laime!

​Mēs nodrošinam tam kvalitatīvu materiālu - stādus ļoti plašā izvēlē, kurus izaudzējuši galvenokārt vietējie dārznieki, kuriem darbs ir arī sirdslieta.

​MĒRĶI

Viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir veicināt apvienoto (Labklājības) dārzu rašanos arvien lielākā skaitā un plašākās teritorijās ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs.

Tādā veidā mēs kļūsim arvien veselāki - gan fiziski, gan garīgi, un pārtikušāki, līdz ar to - laimīgāki. Tādu mēs redzam nākotnes sabiedrību!

​Lai Jūs varētu izvēlēties visatbilstošākos stādus savam dārzam, mēs nodrošinam ļoti plašu augu sortimentu vienuviet!