+371 27132353

Apmaksas veidi

1. Skaidrā naudā preci saņemot

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "Apmaksa preci saņemot". Maksājums jāveic skaidrā naudā preces saņemšanas laikā (saņemot preci Dārzu centrā vai kad kurjers piegādā jūsu izvēlētajā adresē).

 

2. Kredītkartes, Debetkartes

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "Kredītkarte vai Debetkarte". Šajā gadījumā par preci varēsiet norēķināties, izmantojot Jūsu kredītkarti vai debetkarti.

Jūsu maksājumi ir pilnībā droši. Tos apstrādā starptautisks maksājumu apstrādes uzņēmums STRIPE, kurš no 2019.gada 07.septembra darbojas un piedāvā savus pakalpojumus arī Latvijas Republikā.

Sīkāk ar uzņēmumu STRIPE un tā piedāvātajiem pakalpojumiem var iepazīties šeit: https://stripe.com/en-lv

 

3. Bankas pārskaitījums 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "Bankas pārskaitījums". Pēc pasūtījuma noformēšanas pabeigšanas mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai. Pēc maksājuma saņemšanas mūsu uzņēmuma kontā, Jūsu pasūtījums tiks nodots izpildei saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Lūgums rēķinu apmaksāt 2 (divu) kalendāro dienu laikā pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums var tikt anulēts.