+371 22013936

Sākam rudens sezonas atlaides

No 1.septembra sākām rudens sezonas atlaižu laiku. Ja mīli darboties dārzā, tad zini, ka dārzs nekad nav pabeigts, bet vienmēr ir procesā - dzīvs, augošs, mainīgs. Tāpēc jauniem papildinājumiem tas vienmēr ir atvērts.

Rudens ir tas laiks, kad zemi biežāk pārklāj auglīgs lietutiņš, un ir vēl pietiekoši silti, lai augi iesakņotos un sagatavotos ziemai. Rudens ir laiks, kad stādīt - priecēt sevi, tuviniekus un dārzu pašu. Mūsu pārdotie augi ir ar attīstītu sakņu sistēmu, kas nodrošina labu ieaugšanos Tevis izvēlētajā vidē, tāpēc tos droši vari stādīt līdz vēlam rudenim.

Arī no savas puses vēlamies Tevi iepriecināt - visa septembra laikā pie mums, dārzu centrā "Labklājības Dārzi", Tevi priecēs atlaides dažādām preču grupām. Atlaides būs gan stādiem, gan dārza dizaina precēm - itāļu plastmasas produktiem, kā arī betona skulptūrām.

Preču klāstu ar atlaidēm papildināsim un mainīsim, lai Tev biežāk būtu vēlme atbraukt pie mums ciemos un ieraudzīt ko jaunu un noderīgu savam dārzam vai arī izvēlēties dāvanu draugam. Mūsu prasmīgie un pieredzējušie konsultanti Tevi apkalpos pēc labākās sirdsapziņas, iesakot Tev piemērotāko no tā, kas mums pieejams.

Droši vien jau zini, ka pie mums ir plaša stādu izvēle, no kuriem vairumu izaudzējam paši - Zaļenieku kokaudzētavā.

Augustā beidzām šīs sezonas stādu pārdošanu internetveikalā (to atsāksim atkal pavasarī), taču vēl pietiekoši ilgi turpināsim klātienes tirdzniecību, lai vari bez steigas paspēt iestādīt šogad to, ko mostamies un plaukstam vēlies sveikt nākamajā pavasarī!

Esi mīļi gaidīts Labklājības Dārzos - Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 124. Strādājam katru dienu, bez brīvdienām. Ņem līdzi arī ģimeni un draugus! :)

Tel. uzziņām: 22013936

 

Labklājības Dārzu vadītājs Kaspars Parfenovičs