+371 22013936

No pilsētas uz laimīgu dzīvi laukos!

      Pēdējo gadu notikumi arvien vairāk cilvēkiem liek domāt par dzīvi ārpus pilsētas. Dzīvot pilsētā paliek arvien dārgāk, nedrošāk un neprognozējamāk.

Tāpēc manī radās doma, ka izmantojot savas zināšanas un pieredzi, es varētu citiem palīdzēt ātrāk sasniegt šo mērķi. Rezultātā esmu izveidojis konsultāciju programmu, kur palīdzu cilvēkiem pārcelties no pilsētas uz laukiem, lai tur sāktu laimīgu dzīvi!

Šī programma ietver gan konsultācijas, gan manu tiešu līdzdalību procesā - no idejas par dzīvi laukos, līdz vides projektēšanai un sākšanai iekārtot. Tas nozīmē, ka galvenie darītāji būsiet jūs paši, jo tikai tā jūs varat kļūt pašpietiekami un prasmīgi saimnieki uz savas zemes. Mans uzdevums ir palīdzēt jums nokļūt tur, kur vēlaties, un iemācīt galveno, kas vajadzīgs sākot veidot laimīgu dzīvi laukos.

 

 Ceļa karte - programmas īss apraksts:

 cela karte parcelsanas uz laukiem Kaspars Parfenovics Labklajibas darzi

 

  1. Mērķa noteikšana un tā savstarpējā saskaņošana ģimenē.

Tiek saprasts, kas ir tā dzīve uz kuru ejat – kādu vēlaties dzīvot nākotnē? Ko sagaidat no dzīves lauku vidē? Kādas vajadzības tai jānodrošina, kādas ieceres un sapņus jāpiepilda? Kādas ir jūsu šī brīža iespējas šīs vēlmes īstenot?

velama dzive no pilsetas uz laukiem Kaspars Parfenovics Labklajibas darzi 

Tikai tad, kad ir detalizēti izdomāts un savstarpēji ģimenē saskaņots vienots tēls par vēlmēm un vajadzībām – kāda ir jūsu KOPĒJĀ VĒLAMĀ DZĪVE, tad tam atbilstoši nosakam kādām prasībām jāatbilst meklējamam lauku īpašumam.

 

  1. Īpašuma meklēšana un atrašana.

Atbilstoši 1.punktā noteiktajām prasībām, notiek īpašuma (zemesgabala, lauku viensētas vai tml.) meklēšana, līdz tas atrasts. Šajā procesā es iemācu izmantot dažādas iespējas un veidus kā atrast vēlamo īpašumu.

 

  1. Īpašuma faktiskā un juridiskā pārbaude.

Kad atbilstoši prasībām īpašums ir atrasts, tas ir smalki jāizvērtē – gan fiziski uz vietas, gan tā juridiskā dokumentācija. Tikai tad, kad apzināti ne tikai konkrētā īpašuma plusi, bet arī mīnusi, ir jāpieņem izsvērts gala lēmums par tā iegādi.

 

  1. Droša darījuma noformēšana.

Kad pieņemts lēmums par īpašuma iegādi, tad tā iegādes darījumam jānotiek skaidri, saprotami un droši.

 

  1. Vides projektēšana un sākšana iekārtot.

Šis ir ļoti aizraujošs process, kad jau smalki plānojat, skicējat un pēc tam sākat veidot vidi kurā dzīvosiet. Tas notiek atbilstoši konkrētā zemesgabala izvietojumam un reljefam, esošajai infrastruktūrai, klimatam, valdošajiem vējiem, utt.

Ir ļoti būtiski gudri izvēlēties tieši ilgtermiņa risinājumus jebkurā jautājumā, kas saistās ar vides veidošanu. Tā jūs ieekonomēsiet ne tikai savas dzīves laiku un nervus, bet arī tūkstošus eiro.

 

Kam domāta šī programma:

  • cilvēkiem, kuri vēlas sākt dzīvi ārpus pilsētas, bet kuriem nav pietiekoši zināšanu un pieredzes, lai to patstāvīgi veiksmīgi izdarītu;

  • cilvēkiem, kuri vēlas izveidot stabilus pamatus pašpietiekamai ģimenes dzīvei laukos;

  • cilvēkiem, kuri vēlas būtiski ieekonomēt laiku un naudu, izvēloties pārbaudītus risinājumus.

 

Sazinieties ar mani jau šodien, lai noskaidrotu vai varu jums palīdzēt piepildīt sapni par dzīvi laukos!

Kaspars Parfenovics parcelsanas no pilsetas uz laimigu dzivi laukos Labklajibas darzi

Kaspars Parfenovičs 

Tel.: 29240420 (arī WhatsApp, Telegram)

e-pasts: kaspars@wellbeinggardens.com