+371 22013936

Eko mājas

 

Piedāvājam iegādāties mūsu partnera - SIA Tiny house factory būvētās dabai draudzīgās mājas.

Tiny house factory ir viens no līderiem māju ekoloģijas un kvalitātes ziņā Latvijā. Sadarbību ar šo uzņēmumu izvēlējāmies tāpēc, ka klātienē novērtējot būvniecībā izmantotos materiālus, kvalitāti, dizainu un cenu, varam droši teikt, ka labprāt paši dzīvotu tādā mājā!

Tāpēc izvērtēt šo māju iegādi iesakām arī jums!

Ja kāda no mājām iepatiksies un vēlēsieties to iegādāties, tad sazinieties pa tiešo ar Tiny house factory un nosaucot bonusa kodu: MANA LABKLĀJĪBA, saņemsiet 5% atlaidi mājas pirkumam! Lai veselīga dzīvošana!

Saziņai ar Tiny house factory: +371 26179989, sales@tinyhousefactory.eu 

Lūk, ko par savām būvētajām mājām saka Tiny house factory vadītājs un māju galvenais autors Andris Zeps:

"Zaļāka dzīve zaļākai nākotnei un tīrākai videi - ir mūsu moto. Apzinoties, ka esam atstājuši pamatīgas pēdas, sekas uz savas planētas, un, jūtot atbildību par draudzības uzturēšanu ar dabu, mēs radījām dabai draudzīgas mājas, kurās jūs varētu sajust 21. gadsimta komfortu, vienlaikus apzinoties, ka, izvēloties mūsu produktu, Jūs rūpējaties par vidi!
Mūsu mērķis ir būvēt mājas, atstājot pēc iespējas mazāk atkritumu un maksimāli samazināt plastmasu un mākslīgos materiālus, jo to atkārtota izmantošana vai pārstrāde ir dārga vai gandrīz neiespējama.

Māju būvniecības tehnoloģijā, mēs ejam pa dabas ceļu, kas iemieso tehnoloģiju, kas ir sena un vairāku simtu gadu laikā sevi pierādījusi kā uzticama. Šādas vērtības, kopā ar atjauninātiem un mūsu gadsimta standartu prasībām atbilstošiem materiāliem, un kompakto dizainu, nodrošina, ka turpmākā mājas uzturēšana būs lēta un viegla.

Tiny House Factory mājas tiek būvētas izmantojot tikai dabiskus materiālus – kaņepi, koku un citus materiālus, kuri ražoti uz koksnes bāzes. C24 konstrukciju kokmateriāli, celulozes siltumizolācija un kokšķiedras plāksnes darbojas gan kā siltumizolātori, gan kā vēja barjera mājām. Šie materiāli kopā nodrošina patīkamu un veselīgu mikroklimatu.

Mājas ārpusei izmantojam ventilējamo fasādi, kas ir labākais iespējamais risinājums Latvijas skarbajiem klimatiskajiem apstākļiem. Fasādes apdarei var izmantot gan koku, gan metālu, gan šķiedru cementa plāksnes, kā arī mēs vienmēr esam atvērti klienta izvēlētam, jebkuram citam risinājumam, pie nosacījuma ka šie materiāli nekaitē dabai.

Iekšējai apdarei izmantojam koku, šķiedru cementa plātnes, un māla vai kaļķa apmetumu dažādos dabiskajos toņos.

Izvēloties mūsu mājas, Jūs samazināsiet cilvēka ietekmi uz vidi un nodrošināsiet labāku nākotni saviem bērniem un nākošajām paaudzēm!

Zaļāka dzīve zaļākai nākotnei un tīrākai videi!"

 

PIEDĀVĀTĀS MĀJAS (spied uz bildes, lai skatītu vairāk info):

TORSO HOME  

TORSO HOME

 

TORSO NL 

TORSO NL

 

ASTON

ASTON

 

FREDERIKA

FREDERIKA

 

VISBY

VISBY

 

MĀJU CENAS (ar sarkanu norādītas cenas ar 5% atlaidi, nosaucot bonusa kodu "Mana labklājība"). 

Ņemot vērā, ka būvmateriālu cenas strauji mainās, līdz ar to mainās arī būvniecības izmaksas. Tāpēc lūgums precizēt māju aktuālo  cenu: 26179989, sales@tinyhousefactory.eu 

 

 

OFISA MODULIS (OFFICE BOX)

 

OFISA MODUĻA CENA (ar sarkanu norādīta cena ar 5% atlaidi, nosaucot bonusa kodu "Mana labklājība"):